Телефон: (066) 07-903-07
 жовтня 23, 2018
 0
1

19.10.2018, в останній  теплий день осені,  відбулась щорічна виїзна спартакіада – одна із найулюбленіших традицій Технічного ліцею. До табору «Артек лісовий» виїхав весь колектив навчального закладу: учні, вчителі, батьки. Поділені на  різновікові команди учні змагались за перемогу у фінансовому квесті. Цього року акцент було зроблено на індивідуальних внесках в загальнокомандну  перемогу – кожен отримував завдання і мав його виконати, заробляючи  умовні гроші(«світлики»). На ліцеїстів і вчителів  чекали  випробування мотузкового парку, стрільба з луків,  тир, ігри з м’ячем, руханки, вогнище та багато інших цікавинок. Нікого не залишив байдужим  останній, танцювальний конкурс – залюбки пританцьовували не тільки діти, а й дорослі. Свіже повітря,  золоте сонце  бабиного літа, невимушена атмосфера дружніх розмов і відпочинку, смачний обід, який приготував ліцейний шеф-кухар, хороший настрій, сотні світлин  і відчуття  єдності  – це те, чим виїзд обдарував  учнів, батьків, педагогів,   і що  обов’язково  допоможе подолати новий навчальний рік 2018/2019.