04060, Україна,
м. Київ, вул. Щусєва, 20
Телефон: (044) 599-24-19
       (066) 07-903-07
       (044) 383-12-21
Написати нам

Розклад до вступу на 2020-2021 навчальний рік

3 червня 2020
 червня 3, 2020
 0
slide-001_vstup-2020

Розклад до вступу на 2020-2021 навчальний рік

Увага! при собі мати заповнений опитувальник (додається).

зкачати опитувальник

допуск до складання вступних іспитів – тільки за наявністю опитувальника!

05 червня 2020 року

НА 09.00 (математика) каб. 304:

  1. Алєксєєнков Кирило Андрійович
  2. Артомонова Єкатерина Юріївна
  3. Барабашова Аліна Дмитрівна
  4. Блощинський Станіслав Юрійович
  5. Бондаренко Владислав Романович
  6. Борзов Володимир Олександрович
  7. Бурмака Людмила Святославівна
  8. Буряченко Марина Дмитрівна
  9. Васечко Святослав Максимович
  10. Васіна Поліна Олександрівна
  11. Вдовенко Нікіта Андрійович
  12. Висоцький Дмитро Олександрович
  13. Відута Ніколєтта Миколаївна
  14. Власюк В’ячеслав Вадимович
  15. Галушка Михайло Сергійович

 

НА 09.30 (математика) каб. 308:

  1. Гиренко Роман Віталійович
  2. Горін Едгар Артурович
  3. Горопацький Андрій Богданович
  4. Гресько Роман Олегович
  5. Грибович Анастасія Віталіївна
  6. Демянчук Катерина Дмитрівна
  7. Денисайко Родіон Володимирович
  8. Дідківська Аліса Андріївна
  9. Дімітрадзе Давид Джамбулович
  10. Дорошенко Максим Олегович
  11. Дудар Анастасія Романівна
  12. Жалюк Віра Сергіївна
  13. Заїка Софія Сергіївна
  14. Зміївська Олександра Олександрівна
  15. Зубенко Андрій Дмитрович

 

НА 10.00 (українська мова) каб. 201:

  1. Бабич Анатолій Мусатфович
  2. Білошниченко Олексій Олексійович
  3. Боднар Дарина Василівна
  4. Борщевська Віолетта Євгенівна
  5. Валовська Анастасія Олексіївна
  6. Величко Владислава Вікторівна
  7. Гаврон Богдан Русланович
  8. Гордієнко Нікіта Сергійович
  9. Гуцалюк Мілана Вячеславівна
  10. Дацюк Марія Романівна

 

НА 10.00 (українська мова) каб. 101:

  1. Оленчук Андрій Андрійович (в 9 клас)
  2. Ячна Софія Андріївна (в 9 клас)

 

НА 10.30 (українська мова) каб. 204:

  1. Жара Поліна Олегівна
  2. Забишна Софія Ярославівна
  3. Костенко Дар’я Юріївна
  4. Крамаренко Вікторія Вадимівна
  5. Кулига Марія Євгенівна
  6. Кушнерик Марія Сергіївна
  7. Левицька Софія Андріївна
  8. Лучук Аріна Віталіївна
  9. Марченко Марія Сергіївна
  10. Михайлюк Анна Андріївна

 

НА 11.00 (українська мова) каб. 202:

  1. Мосійчук Евеліна Олександрівна
  2. Павлик Денис Іванович
  3. Пастушенко Ростислав Олексійович
  4. Покрова Глєб Ярославович
  5. Потайчук Аріна Олегівна
  6. Роман Кирило Валерійович
  7. Роман Костянтин Валерійович
  8. Савінська Софія Романівна
  9. Семененко Андрій Олегович
  10. Семидочний Артем Дмитрович

 

НА 11.30 (українська мова) каб. 203:

  1. Ситник Ілля Валерійович
  2. Січкаренко Тімур Дмитрович
  3. Созанський Богдан Михайлович
  4. Усатенко Анна Вікторівна
  5. Чирко Катерина Геннадіївна
  6. Шевельова Поліна Павлівна
  7. Шевченко Ольга Володимирівна
  8. Шутенко Сергій Миколайович
  9. Ярифа Ярослав Андрійович

 

НА 12.00 (математика) каб. 304:

  1. Зубков Федір Павлович
  2. Кантер Єгор Глібович
  3. Клібанська Ксенія Євгенівна
  4. Корнєєв Павло Євгенович
  5. Корчук Софія Олександрівна
  6. Костюк Анна Леонідівна
  7. Кравчук Святослав Сергійович
  8. Кривоногов Денис Володимирович
  9. Лахно Віктор Олексійович
  10. Левицький Андрій Володимирович
  11. Лєдєньова Валерія Павлівна
  12. Макейчик Марія Олександрівна
  13. Мальгін Ярослав Олегович
  14. Масна Амалія Вікторівна
  15. Матіяш Валентин Антонович

 

НА 12.30 (математика) каб. 301:

  1. Мелешко Тетяна Сергіївна
  2. Мироненко Микита Олексійович
  3. Мовчанська Альвіна Віталіївна
  4. Мойсеєв Даниїл Заурович
  5. Мойсеєнко Олексій Костянтинович
  6. Мусолезний Давід Романович
  7. Науменко Мар’яна Романівна
  8. Немченко Артем Олексійович
  9. Новотарський Марк Євгенійович
  10. Носко Юлія Володимирівна

 

09 червня 2020 року

НА 09.00 (математика) каб. 304:

  1. Онищенко Олександр Миколайович
  2. Осауленко Ангеліна Віталіївна
  3. Остафійчук Тимофій Андрійович
  4. Остриков Марко Михайлович
  5. Петрусенко Вероніка Романівна
  6. Піха Михайло Дмитрович
  7. Плясов Константин Сергійович
  8. Поляков Ілля Романович
  9. Приходько Михайло Олександрович
  10. Процун Вадим Сергійович
  11. Пшенична Юлія Романівна
  12. Рокицький Георгій Андрійович
  13. Самойленко Назар Олексійович
  14. Санін Гордій Олександрович
  15. Севериновський Михайло Євгенович

 

НА 09.30 (математика) каб. 308:

  1. Сич Кіра Миколаївна
  2. Сільвестров Андрій Олексійович
  3. Сметанко Єлизавета Миколаївна
  4. Ступак Всеволод Євгенович
  5. Супрун Поліна Віталіївна
  6. Сухарев Дмитро Сергійович
  7. Терек Катерина Андріївна
  8. Ткаченко Ірина Олегівна
  9. Тоболін Станіслав Григорович
  10. Шматок Данило Сергійович
  11. Щока Євгеній Олександрович
  12. Юрків Мирон Віталійович
  13. Яцко Іван Юрійович

 

НА 10.00 (математика) каб. 301:

  1. Толкун Єва Дмитрівна
  2. Толкун Єгор Дмитрович
  3. Трофименко Софія Юріївна
  4. Філоненко Ростислав Анатолійович
  5. Фоменко Роман Андрійович
  6. Хвищук Ростислав Юрійович
  7. Чупілко Нікіта Дмитрович
  8. Шаміна Марія Андріївна
  9. Шевчук Андрій Олександрович
  10. Шкатов Денис Вікторович

 

НА 10.00 (математика) каб. 302:

  1. Галушка Микита Сергійович (7 кл)
  2. Дудар Євген Романович (7 кл)
  3. Чужа Олександр Сергійович (7 кл)
  4. Губа Дарина Романівна (9 клас)
  5. Онищенко Анастасія Олексіївна (9 клас)

Просимо виявити відповідальність та приходити до ліцею відповідно до зазначеного часу (за 5 хвилин), дотримуватися дистанції 1,5 м один від одного, за умови задовільного стану здоров’я,  у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички), з розумінням поставитися до проведення процедури температурного скрінінгу та інших обмежувальних заходів. Особи, в яких температурний скрінінг виявить температуру вище 37, до вступного іспиту не допускатимуться.