Телефон: (066) 07-903-07

ІНСТРУКЦІЯ

з виконання мультипредметного тесту

до 5-го класу

У 2022 році учні які проходять конкурс до  ліцею потрібно мати Google-акаунт (створити електронну пошту Gmail) для подальшого проходження мультипредметного тесту.

Сам тест відбуватиметься онлайн, тому у випадку відсутності облікового запису Google учні не зможуть пройти випробування.

Дата та час виконання тесту:

30 червня 2022 р. з 10:00 до 10:45.

Для виконання тесту вступники матимуть 35 хвилин. У разі надсилання форми не в зазначений час відповідь не буде зарахована.

Якщо учасник відповів правильно на всі завдання, то він отримує 48 балів. У разі наявності одної або більше помилок у тесті від результату буде віднято кількість балів, яку можна було отримати за кожну правильну відповідь.

Зразок мультипридметного тесту до 5-го класу

Приклад!

Учасник неправильно відповів на одне завдання І рівня з математики та одне завдання І рівня з української мови, кожне з яких оцінювалось у 2 бали.

Результат проходження тесту: 44 бали.

Розрахунок балу учасника: 44 – 4 = 40.

Правила виконання завдань мультипредметного тесту

з української мови

Робота містить 6 завдань з української мови.

У тестових завданнях (1-2) закритого типу виберіть букву, що стоїть поряд з обраним тобою варіантом відповіді.

У завданнях на встановлення відповідності (3-6) до кожного із чотирьох рядків інформації, позначених цифрами, виберіть один правильний, на Вашу думку, варіант, позначений буквою.

Завдання вважають виконаним, якщо учасник вступного випробування вибрав і позначив правильну відповідь!

У разі порушення вимог до проходження тестів, відповідь не зараховується і бали не нараховуються!

Правила виконання завдань мультипредметного тесту

з математики

У завданнях 1 і 2 одна правильна відповідь.

У завданні 3 встановлюється відповідність між задачами (1−3) та їх розв’язками (А-Г).

У завданнях 4 і 5 відповідь записується числом або дається відповідь на     питання з одиницями виміру.

У завдані 6 (текстова задача) треба дати розгорнуту відповідь на питання (речення).

У разі порушення вимог проходження тесту або  запису відповідей, відповіді не зараховуються і бали не нараховуються!