Запрошуємо обрати цікавий варіант проведення вільного часу

хореографічний 2 Керівник: Кузьменко Світлана Анатоліївна

Коротка інформація: Репертуар гуртка – це танцювальні композиції, народні танці України та народів світу. Під час занять учні розвиваються фізично, у них формуються правильна постава, красива хода. Заняття впливають на формування естетичних смаків, виховують відчуття смаку, почуття прекрасного, краси та грації. Разом з тим, учні вивчають культуру народів світу, розвиваються інтелектуально

інформатика Керівник: Охмакевич Валерій Миколайович

Коротка інформація: метою роботи гуртка є надання систематичного та послідовного виховання в учнів інформаційної культури, розвиток алгоритмічного мислення і набуття практичних навиків користування комп’ютером

Девіз: «Нехай розум здолає силу»

Керівник: Баженова Крістіна Вадимівна

Коротка інформація: під час занять вихованці набувають практичних та теоретичних знань з менеджменту та теорії управління, а також вчаться використовувати ці знання у реальному житті

Девіз: « Досягай поставленої мети, використовуючи працю, інтелект, мотиви поведінки інших людей»

еврика 1 Керівник: Шевченко Оксана Миколаївна

Коротка інформація: під час роботи гуртка у вихованців формується система математичних знань, потрібних у подальшому навчанні та майбутній професійній діяльності, розвиваються логічне мислення, алгоритмічна та графічна культури, пам'ять, увага та інтуїція.

Девіз: « Ніколи не пізно порозумнішати»

англійська мова 2 Керівник: Лавренчук Вікторія Вікторівна

Коротка інформація: під час роботи гуртка вихованці у творчій, невимушеній атмосфері покращують своє знання англійської мови , вдосконалюють комунікативні навички.

Девіз: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина»

німецька мова Керівник: Вишневська Катерина Валеріївна

Коротка інформація: під час роботи гуртка вихованці у творчій, невимушеній атмосфері покращують своє знання німецької мови , вдосконалюють комунікативні навички.

Девіз: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина»

вокальний 2 Керівник: Кромбет Юрій Миколайович

Коротка інформація: метою роботи гуртка є розвиток співочого дихання, розширення діапазону голосу, навчити співати без супроводу та в ансамблі, різнобічний розвиток вокально-хорового слуху, формування музичної пам’яті.

Девіз: «Музика – ліки для душі»

автосправа 2

Коротка інформація: під час занять вихованці вивчають правила дорожнього руху, права та обов’язки водіїв, розглядають механічні та технічні особливості автомобілів різних типів, а також отримують навички водіння. Учні мають змогу скласти іспити, а по досягненню повноліття отримати посвідчення водія.

Девіз: «Знання безпеки дорожнього руху – збереже життя»

палітра 1 Керівник: Пронтенко Олег Семенович

Коротка інформація: під час занять вихованці навчаються створювати справжні живописні шедеври, також отримують знання з теорії живопису. Члени гуртка є багаторазовими переможцями олімпіад з образотворчого мистецтва та учасниками виставок живопису різних рівнів.

Девіз: « Живопис – музика душі!»