04060, Україна,
м. Київ, вул. Щусєва, 20
Телефон: (044) 599-24-19
       (066) 07-903-07
       (044) 383-12-21
Написати нам

Запрошуємо обрати цікавий варіант проведення вільного часу

Розклад роботи гуртків на I семестр 2017 — 2018 року

журналістика 1

Коротка інформація: Під час занять учні мають змогу ознайомитися з історією журналістики та основами журналістської діяльності, сформувати навички журналістської майстерності, знайомляться із специфікою функціонування ЗМІ, набувають теоретичних та практичних знань з журналістської діяльності, а також випускають газету «Пульс ліцею». Члени гуртка стають переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів журналістської майстерності.

Девіз: «Дитина неповторна особистість, довірена Богом»

хореографічний 2 Керівник: Кузьменко Світлана Анатоліївна

Коротка інформація: Репертуар гуртка – це танцювальні композиції, народні танці України та народів світу. Під час занять учні розвиваються фізично, у них формуються правильна постава, красива хода. Заняття впливають на формування естетичних смаків, виховують відчуття смаку, почуття прекрасного, краси та грації. Разом з тим, учні вивчають культуру народів світу, розвиваються інтелектуально

зірниця 2 Керівник: Петренко Анатолій Анатолійович

Коротка інформація: головним завданням гуртка є формування в учнів почуття патріотизму, мотивації щодо збереження свого фізичного здоров’я , розуміння необхідності свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, а також набуття практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях. Учасники гуртка беруть участь та успішно представляють ліцей у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Зірниця»

інформатика Керівник: Охмакевич Валерій Миколайович

Коротка інформація: метою роботи гуртка є надання систематичного та послідовного виховання в учнів інформаційної культури, розвиток алгоритмічного мислення і набуття практичних навиків користування комп’ютером

Девіз: «Нехай розум здолає силу»

євроклуб 2

Коротка інформація: основною метою роботи гуртка є оволодіння вихованцями знаннями про Європу та Євросоюз шляхом підвищення їх культури, розвитку естетичних та патріотичних почуттів.

Девіз: «Мети досягає той, хто її прагне»

психологія Керівник: Бойко Юлія Станіславівна

Коротка інформація: під час занять вихованці навчаються розрізняти емоції, розвивати лідерські якості, працювати в команді, допомагати один одному, робити правильний вибір, бути толерантним.

Девіз: «Зрозумій себе – зрозумієш іншого»

спартанець 3Керівник: Щерецька Галина Леонідівна

Коротка інформація: заняття у спортивному гуртку містить теоретичну та практичну частини: теоретична – це інформація про техніку безпеки на заняттях, основи здорового способу життя, різні види легкої атлетики, вправи для розвитку сили, правила ігор та змагань; практична частина занять – передбачає опанування елементами з різних видів спорту, а також складання комплексних вправ

Девіз: « Коли спорт полюбиш – сильним, спритним будеш»

Керівник: Баженова Крістіна Вадимівна

Коротка інформація: під час занять вихованці набувають практичних та теоретичних знань з менеджменту та теорії управління, а також вчаться використовувати ці знання у реальному житті

Девіз: « Досягай поставленої мети, використовуючи працю, інтелект, мотиви поведінки інших людей»

еврика 1 Керівник: Шевченко Оксана Миколаївна

Коротка інформація: під час роботи гуртка у вихованців формується система математичних знань, потрібних у подальшому навчанні та майбутній професійній діяльності, розвиваються логічне мислення, алгоритмічна та графічна культури, пам'ять, увага та інтуїція.

Девіз: « Ніколи не пізно порозумнішати»

англійська мова 2 Керівник: Лавренчук Вікторія Вікторівна

Коротка інформація: під час роботи гуртка вихованці у творчій, невимушеній атмосфері покращують своє знання англійської мови , вдосконалюють комунікативні навички.

Девіз: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина»

німецька мова Керівник: Вишневська Катерина Валеріївна

Коротка інформація: під час роботи гуртка вихованці у творчій, невимушеній атмосфері покращують своє знання німецької мови , вдосконалюють комунікативні навички.

Девіз: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина»

вокальний 2 Керівник: Кромбет Юрій Миколайович

Коротка інформація: метою роботи гуртка є розвиток співочого дихання, розширення діапазону голосу, навчити співати без супроводу та в ансамблі, різнобічний розвиток вокально-хорового слуху, формування музичної пам’яті.

Девіз: «Музика – ліки для душі»

автосправа 2

Коротка інформація: під час занять вихованці вивчають правила дорожнього руху, права та обов’язки водіїв, розглядають механічні та технічні особливості автомобілів різних типів, а також отримують навички водіння. Учні мають змогу скласти іспити, а по досягненню повноліття отримати посвідчення водія.

Девіз: «Знання безпеки дорожнього руху – збереже життя»

веб-дизайн 1 Керівник: Осіюк Микола Ігорович

Коротка інформація: під час занять учні знайомляться з основами комп’ютерної графіки, навчаються створювати власні сайти, отримують основні знання з теорії програмування.

Девіз: Розумні використовують комп'ютер для економії часу, дурні - щоб його витратити

палітра 1 Керівник: Пронтенко Олег Семенович

Коротка інформація: під час занять вихованці навчаються створювати справжні живописні шедеври, також отримують знання з теорії живопису. Члени гуртка є багаторазовими переможцями олімпіад з образотворчого мистецтва та учасниками виставок живопису різних рівнів.

Девіз: « Живопис – музика душі!»

банківська справа 1 Керівник: Медведєва Оксана Леонідівна

Коротка інформація: Метою гуртка є знайомство ліцеїстів з банківською та фінансовою сферою. Проведення занять відбувається в навчальному банку Технічного ліцею у різних ролях для учнів.

Девіз: «Фінансова грамотність з нами завжди!»

театральний 2 Керівник: Кузьменко Наталія Петрівна

Коротка інформація: мета роботи гуртка виховання естетично розвиненої особистості; розвиток акторських здібностей, сценічної культури мовлення; формування у вихованців театральної культури як важливої невід’ємної частини їхньої духовної культури. Гуртківці оволодівають теорією театрального мистецтва, знайомляться з кращими зразками світової драматургії, працюють над постановкою голосу, беруть участь у практичній діяльності закладу, виступають у ролі ведучих та акторів концертів, шоу-програм. Заняття в театральному гуртку можуть допомогти вихованцям у виборі професії. І не обов’язково, щоб це була професія актора. Важливо, що вони навчаться бачити прекрасне в мистецтві, у житті, відчувати радість від пізнання і спілкування з прекрасним.

Девіз: "Театр не відображаюче дзеркало, а збільшене скло" В.Маяковський

Фолькльорний Керівник: Марченко Оксана Миколаївна

Коротка інформація: мета роботи гуртка відродження та пропаганда кращих зразків пісенної творчості, збереження і розвиток пісенних та історичних традицій українського народу; виховання підростаючого покоління на основі народних звичаїв, традицій та обрядів.

Девіз: «Українська пісня — це геніальна поетична біографія українського народу». О. Довженко

юні гітаристи 2 Керівник: Озерова Олександра Геннадіївна

Коротка інформація: Заняття в гуртку спрямовані на розвиток у дітей виконавської майстерності, розвитку чуття ритму, слуху, творчого мислення, уваги, творчої уяви, емоційності, музикальності, артистичності, сприяють формуванню навичок сольного та ансамблевого виконання.

Девіз: Якщо ви граєте на гітарі, ви абсолютно щаслива людина