04060, Україна,
м. Київ, вул. Щусєва, 20
Телефон: (066) 07-903-07
       (044) 330-05-94
       (приймальня, чергова)
Написати нам

Запрошуємо обрати цікавий варіант проведення вільного часу

Керівник: Попова Вікторія Олександрівна

Коротка інформація: Репертуар гуртка – це танцювальні композиції, народні танці України та народів світу. Під час занять учні розвиваються фізично, у них формуються правильна постава, красива хода. Заняття впливають на формування естетичних смаків, виховують відчуття смаку, почуття прекрасного, краси та грації. Разом з тим, учні вивчають культуру народів світу, розвиваються інтелектуально

Керівник: Щугаєвська Людмила Володимирівна

Коротка інформація: метою роботи гуртка є надання систематичного та послідовного виховання в учнів інформаційної культури, розвиток алгоритмічного мислення і набуття практичних навиків користування комп’ютером

Девіз: «Нехай розум здолає силу»

Керівник: Баженова Крістіна Вадимівна

Коротка інформація: під час занять вихованці набувають практичних та теоретичних знань з менеджменту та теорії управління, а також вчаться використовувати ці знання у реальному житті

Девіз: « Досягай поставленої мети, використовуючи працю, інтелект, мотиви поведінки інших людей»

Керівник: Олишевець Валентина Григорівна

Коротка інформація: під час роботи гуртка у вихованців формується система математичних знань, потрібних у подальшому навчанні та майбутній професійній діяльності, розвиваються логічне мислення, алгоритмічна та графічна культури, пам'ять, увага та інтуїція.

Девіз: « Ніколи не пізно порозумнішати»

Керівник: Хлівна Оксана Костянтинівна

Коротка інформація: під час роботи гуртка вихованці у творчій, невимушеній атмосфері покращують своє знання англійської мови , вдосконалюють комунікативні навички.

Девіз: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина»

Керівник: Волошина Анастасія Олександрівна

Коротка інформація: під час роботи гуртка вихованці у творчій, невимушеній атмосфері покращують своє знання німецької мови , вдосконалюють комунікативні навички.

Девіз: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина»

Керівник: Кромбет Юрій Миколайович

Коротка інформація: метою роботи гуртка є розвиток співочого дихання, розширення діапазону голосу, навчити співати без супроводу та в ансамблі, різнобічний розвиток вокально-хорового слуху, формування музичної пам’яті.

Девіз: «Музика – ліки для душі»

Керівник: Іщенко Ірина Миколаївна

Керівник: Пронтенко Олег Семенович

Коротка інформація: під час занять вихованці навчаються створювати справжні живописні шедеври, також отримують знання з теорії живопису. Члени гуртка є багаторазовими переможцями олімпіад з образотворчого мистецтва та учасниками виставок живопису різних рівнів.

Девіз: « Живопис – музика душі!»

Керівник: Іщенко Ірина Миколаївна

Керівник: Гаркаленко Валентина Григорівна

Керівник: Гаркаленко Валентина Григорівна

Керівник: Янченко Микола Іванович

Керівник: Олишевець Валентина Григорівна

Керівник: Луценко Віталій Олександрович

Керівник: Божко Дмитро Юрійович