Телефон: (044) 501-16-36
       (066) 079-03-07
Кафедра математики та інформаційних технологій
Кредо:«Знайди дорогу або проклади її сам».

Тема, над якою працює кафедра: Створення програмно-методичного забезпечення уроків математики і інформатики в умовах впровадження експерименту ранньої профілізації.

Кафедра математики та інформатики об’єднує вчителів математики, інформатики, технологій, трудового навчання, економіки Технічного ліцею та здійснює навчально – методичне забезпечення середньої освіти та позакласну діяльність з цих предметів. Вчителі математики допоможуть знаходити порядок у хаосі, який нас оточує, адже це, за висловом Рене Декарта, найвище призначення математики. Підтримати імідж сучасної молодої людини, що знається на останніх технологічних новинках та має навички хакера зможуть вчителі інформаційних технологій.

Кафедра іноземних мов
Кредо: Збиратися разом - це початок, триматися разом - це прогрес, працювати разом - це успіх.

Тема, над якою працює кафедра: Розвиток творчих здібностей учнів через різні форми і методи пізнавальної активності на уроках англійської та німецької мов і в позакласній роботі.

Кафедра іноземних мов об’єднує вчителів англійської та німецької мов Технічного ліцею та здійснює навчально – методичне забезпечення середньої освіти та позакласну діяльність з цих предметів. Розуміти інші народи, не повторювати Вавілонських помилок і стати частиною єдиного європейського лінгвістичного простору неодмінно допоможуть вчителі кафедри іноземних мов. «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина», - казав Іван Франко.

Кафедра природничих наук
Кредо: «Лише зрозумівши природу, людина зрозуміє саму себе».

Тема, над якою працюють вчителі кафедри: Впровадження інноваційних технологій на уроках для підвищення якості знань учнів та розвитку творчих здібностей.

Кафедра природничих наук об’єднує вчителів біології, фізики, хімії Технічного ліцею та здійснює навчально – методичне забезпечення середньої освіти та позакласну діяльність з цих предметів. Знайти гармонію з природою, вивчити її закони, пізнати себе та навколишній світ, обов’язково допоможуть учителі кафедри природничих наук.

Кафедра гуманітарних наук
Кредо: «Учень – це не посудина, яку необхідно наповнити, а факел який потрібно запалити» (Паскаль)

Тема, над якою працює кафедра: Створення програмно-методичного забезпечення уроків української мови та літератури, світової літератури в умовах впровадження експерименту ранньої профілізації.

Кафедра математики та інформатики об’єднує вчителів української мови та літератури, світової літератури, художньої культури Технічного ліцею та здійснює навчально – методичне забезпечення середньої освіти та позакласну діяльність з цих предметів. Олесь Гончар говорив: Мова - це не просто спосіб спілкування, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу. Створювати найкращі мелодії мовної музики та бути грамотною, освіченою людиною навчають вчителі кафедри гуманітарних наук.