11 березня 2014 року делегація учнів та педагогічних працівників Технічного ліцею на чолі з директором Ілюшиною Оленою Олександрівною взяли участь у святкуванні Дня Незалежності Литовської Республіки. Ліцеїстів було запрошено на урочисте засідання Сейму Литви. Також українська делегація брала участь в акції "Єдине серце", під час якої на одній з площ Вільнюса було розгорнуто прапори Литви та України, що, об'єднавшись, утворили  серце як символ дружби між двома державами. Заключною частиною дня стала зустріч українців з послом України в Литві та міністрами Литовської республіки.
З двадцять дев’ятого  вересня по п’яте жовтня учні та вчителі Технічного ліцею приймали гостей з Польщі. Зустріч відбулася у рамках Міжнародного проекту обміну молоддю «Київ – Кробія» та проходила під гаслом «Я європеєць». Ліцеїсти дружніх країн відвідали безліч музеїв, побували у Національній опері України та працювали у п’яти тематичних секціях. Чекаємо нових зустрічей з нашими польськими друзями!