04060, Україна,
м. Київ, вул. Щусєва, 20
Телефон: (044) 599-24-19
       (066) 07-903-07
       (044) 383-12-21
Написати нам

ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ, ЩО ЗАРАХОВАНІ ДО ЛІЦЕЮ,  ВІДБУДУТЬСЯ  16 ЧЕРВНЯ 2021 Р. О 17:00

15.06.2021 р. з 10.00 до 14.00  можна ознайомитися з роботами конкурсного випробування.

 

До уваги батьків абітурієнтів!

Приймальна комісія працюватиме з 15.06.2021 року по 25.06.2021 року

з 10:00 до 17:00

Зарахування до ліцею лише за наявності повного пакету документів

(до 25.06.2021):

  1. Заява встановленого зразка
  2. Копія свідоцтва про народження (2 шт.)
  3. Оригінал табелю/ свідоцтва за 9 клас (для вступу до 10-11 кл.)
  4. 4 фото 3*4
  5. Анкета абітурієнта
  6. Особова справа
  7. Медична форма № 063/о (щеплення)
  8. Медична форма № 086-1/о (подається на початок навчального року)
  9. Копії: дипломів, грамот за поточний навчальний рік, Чорнобильських та інших посвідчень
  10. Файлова папка, 5 файлів

Просимо виявити відповідальність та приходити до ліцею за умови задовільного стану здоров’я,  у засобах індивідуального захисту.

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСНИХ ВИПРОБУВАНЬ

НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК: 

  1. Андрійчук
  2. Артемова
  3. Артюх
  4. Бабич
  5. Безименна
  6. Білявський
  7. Бондар
  8. Бондаренко А.Р.
  9. Бондаренко М.О.
  10. Бондаренко О.Р.
  11. Борей
  12. Борщевська
  13. Босак
  14. Бродська
  15. Бут
  16. Верич
  17. Віхров
  18. Власенко
  19. Волкова
  20. Гогінадзе
  21. Гончаренко
  22. Горобець
  23. Грабовська
  24. Грецький
  25. Гречішкіна
  26. Григор’єв К.С.
  27. Гриценко
  28. Деменюк
  29. Деркач
  30. Дороніна
  31. Дубовий
  32. Єрьоміна
  33. Житник
  34. Загірний
  35. Зікеєв
  36. Калігор
  37. Калініченко
  38. Князєва
  39. Когут
  40. Корсюк
  41. Коюнджуоглу
  42. Лавренчук
  43. Левицька
  44. Лідаговська
  45. Лозко
  46. Лява
  47. Мамаєва
  48. Масалітін
  49. Масько
  50. Медведєва
  51. Мерзленко
  52. М’ялківський
  53. Нестрига
  54. Нечипоренко
  55. Нікітюк
  56. Омельченко
  57. Орел
  58. Павловська
  59. Паньшинський
  60. Плахотний
  61. Постовойтов
  62. Ременюк
  63. Рижова
  64. Родін
  65. Романенко
  66. Романків
  67. Романчук
  68. Рубцова
  69. Сагір
  70. Семеніченко
  71. Сесь
  72. Сивак
  73. Сібірь-Мацак
  74. Скубенич
  75. Старенька
  76. Тарасенко
  77. Тарасов
  78. Тітаренко
  79. Хилько
  80. Цісар
  81. Шапар
  82. Шелудченко
  83. Шкатов
  84. Шкотніков
  85. Шустинський
  86. Щотова В.І.
  87. Щотова Т.І.
  88. Юрківський
  89. Яворська В.О.
  90. Яворський А.В.

10 математичний

  1. Гуляєва
  2. Дмитрієва
  3. Пахомова

10 гуманітарний

  1. Харченко