04060, Україна,
м. Київ, вул. Щусєва, 20
Телефон: (044) 599-24-19
       (066) 07-903-07
       (044) 383-12-21
Написати нам

РОЗКЛАД ДО ВСТУПУ НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ДО 5 КЛАСУ

 

08 червня 2021 року

НА 09.00 (українська мова):

  1. Анастасова Марія Геннадіївна
  2. Андрійчук Єва Володимирівна
  3. Артюх Костянтин Русланович
  4. Бабич Єгор Олександрович
  5. Білявський Максим Станіславович
  6. Бондаренко Анна Русланівна
  7. Варфоловська Тетяна Вячеславівна
  8. Волошанівська Дарина Іллівна
  9. Гончаренко Олександра Олександрівна
  10. Горобець Артем Юрійович
  11. Григорук Анна Олександрівна
  12. Гриценко Катерина Олександрівна
  13. Деркач Олександр Миколайович
  14. Євтушенко Олександр Володимирович
  15. Зайцев Владислав Ігорович

 

НА 09.15 (українська мова):

  1. Замошкіна Вероніка Павлівна
  2. Каларашан Євгеній Олександрович
  3. Косенко Єгор Павлович
  4. Кузьменко Тимофій Денисович
  5. Левицька Анастасія Сергіївна
  6. Лідаговська Василіса Олександрівна
  7. Мазур Олександра Олександрівна
  8. Мамаєва Марія Артемівна
  9. Масляніцин Арсен Сергійович
  10. Масько Марія Сергіївна
  11. Моркотун Євгенія Ігорівна
  12. Неділько Поліна Євгенівна
  13. Нестрига Софія Денисівна
  14. Омельченко Кирило Михайлович
  15. Онищук Марія Олексіївна

 

НА 09.30 (математика):

  1. Артемова Ольга Борисівна
  2. Баклай Анна Юріївна
  3. Банташ Матвій Володимирович
  4. Баран Матвій Сергійович
  5. Башук Давид Андрійович
  6. Бевза Богдан Вікторович
  7. Бежануца Антон Сергійович
  8. Безименна Єлизавета Володимирівна
  9. Биков Михайло Володимирович
  10. Богонюк Андрій Ігорович
  11. Божок Уляна Володимирівна
  12. Бондаренко Олександр Романович
  13. Булах Анастасія Михайлівна
  14. Шелест Євгеній Сергійович
  15. Шелест Юрій Сергійович

 

НА 09.45 (математика):

  1. Бурвіс Катерина Каспарсівна
  2. Бурлай Владислав Олександрович
  3. Васильківська Дар’я Михайлівна
  4. Верич Володимир Ігорович
  5. Вишневський В’ячеслав Дмитрович
  6. Вінник Софія Олександрівна
  7. Віхров Іван Юрійович
  8. Волкодав Юлій Володимирович
  9. Вторигіна Варвара Олександрівна
  10. Гаселі Ілля Ехсанович
  11. Голіяд Надія Ярославівна
  12. Грецький Арсен Юрієвич
  13. Гречишкіна Софія Юріївна
  14. Григор’єв Клим Сергійович
  15. Григор’єв Микола Дмитрович

 

НА 10.00 (математика):

  1. Гришко Матвій Юрійович
  2. Гусак Марк Олексійович
  3. Дема Єлизавета Юріївна
  4. Деменюк Нікіта Володимирович
  5. Досужа-Прокопенко Дмитрій Денисович
  6. Житник Аріна Олексіївна
  7. Захарчук Ярослав Віталійович
  8. Золотухін Михайло Юрійович
  9. Іщук Вероніка Володимирівна
  10. Калігор Катерина Остапівна
  11. Кірей-Решмід Ілля Віталійович
  12. Князєва Ольга Євгенівна
  13. Коваленко Владислав Олександрович
  14. Козак Борис Олександрович
  15. Копичева Анна Ігорівна

НА 10.15 (математика):

  1. Косенко Мар’яна Миколаївна
  2. Косточко Рєната Валеріївна
  3. Котирло Михайло Юрійович
  4. Кравченко Мирон Олександрович
  5. Кривошея Олексій Сергійович
  6. Крижановський Дмитро Володимирович
  7. Кудренко Таїсія Олегівна
  8. Лавренчук Максим Олександрович
  9. Лачилов Валерій Олександрович
  10. Лещов Михайло Володимирович
  11. Личковах Платон Олексійович
  12. Лісовський Генріх Вадимович
  13. Луганський Олександр Олександрович
  14. Лук’янова Аліса Романівна
  15. Лява Семен Борисович

НА 10.30 (математика):

  1. Малишевський Артем Віталійович
  2. Маринич Олексій Анатолійович
  3. Матешко Поліна Степанівна
  4. Маційчук Марія Андріївна
  5. Мельник Матвій Богданович
  6. Мельников Дмитро Олександрович
  7. Мельніков Олександр Євгенович
  8. Михалевич Поліна Василівна
  9. Муравський Нікіта Андрійович
  10. Наволоков Євген Олександрович
  11. Нікітюк Максим Олександрович
  12. Новікова Анастасія Павлівна
  13. Павловська Поліна Андріївна
  14. Пазюк Софія Сергіївна

10 червня 2021 року

НА 09.00 (українська мова):

  1. Зіневич Кирил Артемович
  2. Орел Надія Олександрівна
  3. Постовойтов Лука Сергійович
  4. Ременюк Назарій Олексійович
  5. Родін Іван Дмитрович
  6. Романків Кароліна Ігорівна
  7. Ропіцька Вероніка Андріївна
  8. Сібірь-Мацак Максим Юрійовиич
  9. Сілка Тимур Русланович
  10. Сухенко Юрій Костянтинович

 

НА 09.15 (українська мова):

  1. Скоробагатько Владислав Сергійович
  2. Скоробагатько Даніл Сергійович
  3. Тітаренко Олександра Федорівна
  4. Ткаченко Микола Сергійович
  5. Ус Софія Дмитрівна
  6. Хорунжа Владислава Володимирівна
  7. Черкашин Іван Антонович
  8. Шамоніна Дар’я Сергіївна
  9. Ясінський Дмитро Станіславович

 

НА 09.30 (математика):

  1. Крюков Владислав Юрійович
  2. Паньшинський Назар Вікторович
  3. Петращук Тимофій Миколайович
  4. Пікульський Назар Андрійович
  5. Плотко Анастасія Юріївна
  6. Подеряко Нікіта Андрійович
  7. Попов Нікіта Ігорович
  8. Прозоров Іван Андрійович
  9. Рак Вероніка Сергіївна
  10. Рижова Альбіна Глібовна

 

НА 09.45 (математика):

  1. М’ялківський Денис Олегович
  2. Плахотний Євген Ігорович
  3. Романенко Таміла Костянтинівна
  4. Рудько Станіслав Сергійович
  5. Сагір Микита Олексійович
  6. Сідляр Максим Сергійович
  7. Скрипник Дар’я Володимирівна
  8. Скубенич Даніель Андрійович
  9. Смаглій-Ваза Андрій Костянтинович
  10. Смаглій-Ваза Гавриїл Костянтинович
  11. Сокур Поліна Сергіївна
  12. Тихонов Андрій Сергійович

 

НА 10.00 (математика):

  1. Товстоног Артем Владиславович
  2. Устинов Олександр Ігорович
  3. Фесюк Михайло Андрійович
  4. Фіцай Павло Вікторович
  5. Хилько Дмитро Вікторович
  6. Цахілов Михайло Дмитрович
  7. Черних Кирило Максимович
  8. Шаповаленко Кирил Максимович
  9. Шелудченко Володимир Володимирович
  10. Шеремет Данііл Дмитрович
  11. Щербаков Микита Володимирович
  12. Юр Олександр Олександрович

 

ДО 10 КЛАСУ

 

09 червня 2021 року

НА 09.00 (українська мова) :

  1. Беров Данііл Олексійович
  2. Волох Поліна Олексіївна
  3. Гуляєва Анна Олександрівна
  4. Дмитрієва Тетяна Дмитрівна
  5. Кравець Богдан Андрійович
  6. Пахомова Вікторія Юріївна

11 червня 2021 року

НА 09.00 (математика) :

  1. Беров Данііл Олексійович
  2. Гуляєва Анна Олександрівна
  3. Дмитрієва Тетяна Дмитрівна
  4. Кравець Богдан Андрійович
  5. Пахомова Вікторія Юріївна

 

НА 09.00 (історія та правознавство) :

  1. Волох Поліна Олексіївна

 

Просимо виявити відповідальність та приходити до ліцею відповідно до зазначеного часу (за 5 хвилин), при собі мати ручку, олівець, дотримуватися дистанції 1,5 м один від одного, за умови задовільного стану здоров’я,  у засобах індивідуального захисту (маска), з розумінням поставитися до проведення процедури температурного скрінінгу та інших обмежувальних заходів. Особи, в яких температурний скрінінг виявить температуру вище 37, до вступного іспиту не допускатимуться.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.