04060, Україна,
м. Київ, вул. Щусєва, 20
Телефон: (066) 07-903-07
       (044) 330-05-94
       (приймальня, чергова)
Написати нам

Технічний ліцей Шевченківського району –

надійний провідник ваших дітей до  вищої освіти

Відповідальні батьки завжди заздалегідь планують майбутнє своїх дітей, намагаючись забезпечити їм високий рівень професійної освіти. Перед вступом до вищого навчального закладу наймають репетиторів, щоб підтягнути рівень знань, оплачують додаткові заняття. Все це коштує багатьох нервів, грошей та часу і не дає жодної гарантії щодо якісної підготовки до вступу.

Ми пропонуємо набагато простіший, надійніший та перевірений роками шлях, через який успішно пройшли тисячі наших випускників. Наш ліцей є своєрідним містком між середньою та вищою освітою. Навчання в ліцеї дозволить вашій дитині максимально повноцінно підготуватися до дорослого життя: не тільки отримати відповідний рівень знань, а й адаптуватися до всіх вимог, які висувають до майбутніх студентів провідні вищі навчальні заклади.

Створений у 1992 році Технічний ліцей – це загальноосвітній навчальний заклад, який понад 20 років спеціалізується на освіті та вихованні обдарованої молоді.

Панорама кабінету хімії

Панорама кабінету банківської справи

Панорама кабінету географії

Панорама кабінету журналістики

Панорама кабінету вокалу

Панорама гімнастичної зали

Панорама тренажерної зали

Панорама Speaking club

Ліцей приймає талановитих учнів на конкурсній основі, починаючи з 5-го класу.

Таким чином, навчання триває впродовж семи років і складається з трьох етапів. На першому «адаптаційному» етапі (5-6 класи) – виявляються та розвиваються здібності учнів, (7-9 класи) – проходить рання профілізація. Учні можуть обрати поглиблене вивчення таких предметів: історії, математики, української мови. На третьому етапі (10-11 класи) – остаточно формуються та закріплюються знання, вміння та навички на основі спеціалізації профільного навчання. Учні можуть обрати вивчення предметів за такими напрямами: природничо-математичний (математичний, біолого-хімічний профілі), суспільно-гуманітарний (історичний та економічний профілі).

Учні мають можливість відвідувати додаткові заняття, курси за вибором, факультативи та гуртки для поглиблення знань з математики, фізики, інформатики, історії, права, економіки, основ дизайну та інших предметів.

Навчальний процес у ліцеї побудований за принципом повного робочого дня з 09:00 до 18:00. У ліцеї діє прохідна система «Школа», яка буде сповіщати за допомогою СМС про час приходу Вашої дитини до ліцею зранку та вихід з ліцею наприкінці навчального дня.

Також у ліцеї діє банківська система «Юніор», за допомогою якої дитина може розрахуватися в їдальні.

Правила поведінки учнів у ліцеї чітко регламентовані та максимально наближені до тих, які існують у ВНЗ. Тож можна не турбуватися – Ваша дитина не тільки знаходиться під пильним наглядом професійних викладачів, а й кожного дня готується до дорослого життя за всіма напрямками.

Наш ліцей відкриває перед учнями й безліч інших можливостей: від участі у престижних конкурсах, форумах та семінарах до уроків керування автомобілем.

Нами створено всі умови для всебічного професійного та особистісного самовизначення  учнів. Вступайте та переконайтеся!

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.