16.03.2017 року в Технічному ліцеї проведена проектна робота в рамках Всеукраїнського конкурсу «STEM», з предметів біологія та географія за участю вчителів Лещенко Н.С. (вчитель біології), Степаненко Н.В. (вчитель географії), методиста РНМЦ Почупайла В.М. та представників загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району.