У зв’язку з оголошенням 2017 року Роком Японії, 11 травня 2017 року до Технічного ліцею були запрошені гості з КНПУ ім. Б.Грінченка, які ознайомили учнів 9-Б класу з “країною сонця”, ії культурою та побутом, зокрема, провели майстер-клас з японської каліграфії та поезії.