12 травня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція за темою: «Навчально-виховна система ранньої профілізації учнів». Учасниками пленарного засідання були: Самойленко Г.Е. (ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»), Іллюк Н.О. («ЮН-ПРЕС» Київський Палац дітей та юнацтва), Олексюк О.А. (ІППО Університету ім. Б. Грінченка) та вчителі Технічного ліцею Шевченківського району міста Києва.