В рамках проекту Green Week у Технічному ліцеї відбулося багато цікавого: флеш-моб Be Happy Go Green, озеленення, захист відеопроектів з вирішення проблем енергозалежності України, догляд за рослинами, бібліотечна акція та сортування сміття. І це ще не все, адже до кінця зеленого тижня ще цілих 2 дні! Докладніше у фейсбуці.