26 вересня 2017 року в рамках Тижня безпеки життєдіяльності Технічний ліцей приймав справжніх героїв сьогоднішнього часу – рятувальників КМДА, представників рятувально-пожежної служби МНС. Учні 5-7 класів із захопленням стежили за показовими виступами. Дякуємо нашим гостям-друзям за їх героїчну роботу і за те, що знайшли час, щоб показати свою професію зблизька!